Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

Długo zastanawialiśmy się który SeedBank wybrać. Przy wyborze kierowaliśmy się głównie jakością produktów i pasją. Te kryteria pokierowały nas do Strain Hunters. Nasiona marihuany które zrodziły się z pasji do konopi i jej właściwości leczniczych. 

Każda odmiana banku nasion Strain Hunters jest bardzo szczegółowo opisana (wygląd, smak, zapach) także właściwości lecznicze już przebadanych roślin.

Każde opakowanie zawiera płyte DVD z filmem z wypraw Strain Hunters w poszukiwaniu najwspanialszych, najcenniejszych dzikich odmian z całego świata.

Zapraszamy do zapoznania się z tymi szczególnymi odmianami.

Nasiona marihuany Strain Hunters zasady

Klientami tego działu "STRAIN HUNTERS SEED BANK" mogą być tylko osoby pełnoletnie. Oferta zawiera kolekcjonerskie feminizowane nasiona konopi. W Polsce posiadanie, sprzedaż nasion marihuany jest dozwolona. Jednak uprawa, pomoc w uprawie nasion marihuany jest nielegalna. Firma salonkonopny.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne czy moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych nasion marihuany. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Zakopanym.

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Twitter
Twitter
Twitter
KOD TWITTER
Google Plus
Google Plus
Google Plus
KOD GOOGLE PLUS
Instagram
Instagram
Instagram
KOD INSTAGRAM
Sklep internetowy Shoper.pl